EKOPA se zúčastnila podnikatelského kempu pro mladé lidi ve Vilémově

Kempu se zúčastnili mladý lidé ve věku 16 – 23 let, z dětských domovů, azylových domů a rodin, kteří měli zájem dozvědět se více o podnikání. Všem účastníkem jsme rozdali několik EKOPA kostek plněných zdravými produkty a strávili celé odpoledne hrami. Soutěžilo se ve stavbě nejvyšší věže nebo v rychlosti postavit co nejrychleji funkční loď a překonat na lodi bazén. Celkově to bylo pro nás již druhé pozvání a budeme se těšit na příští rok

Nový obrázek EKOPA škorpiona přidán do galerie

EKOPA skončila v TOP 10 z 495 start-upů v celosvětové start up soutěži Infoshare v polském Gdaňsku

Každý rok v polském Gdaňsku probíha jedna z největších start-upových soutěží v Evropě jménem Infoshare. V letošním ročníku se soutěže zúčastnilo 495 startupů a jen 20 z nich se dostalo do semifinále prezentovat svoje nápady před odbornou porotou a vyhrát €20 000 cash. EKOPA se jako jediný zástupce z České republiky dostal do top 20 semifinalistů a ve velmi vysoké konkurenci obsadila krásné 9. místo. První místo získal projekt z Velké Británie, ThinAir, který se inspiroval od pouštního brouka a vyrábí vodu z atmosféry.

Během soutěže jsme měli k dispozici i stánek a prezentovali jsme tak naše obaly široké veřejnosti i investorům. Projekt se velmi líbil a dostali jsme cenný feedback jak posunout projekt dále dopředu. Nyní jednáme s potencionálními investory rožšířit projekt EKOPA i do sousedního Polska.

777 630 416
ekopa@ekopa.eu

Navrženo i vyrobeno v ČR.