STAVEBNICE EKOPA – 30 kostek
Nekonečné možnosti tvarů a her

799.00 

Nová stavebnice z ekologických kostek EKOPA české výroby. Nekonečné možnosti tvarů a her pro celou rodinu. Rozvíjí kreativitu dětí i dospělých. Vhodná i pro venkovní zábavu. Pro inspiraci je přiložen i katalog tvarů s návodem.

Balení obsahuje:

  • 30 kostek EKOPA v dárkové krabici
  • Praktický katalog tvarů pro inspiraci
  • Zábavné samolepky pro ještě větší legraci a oživení vašich výtvorů

Co je EKOPA?

EKOPA je speciální stavebnice složená z velkých, dutých kostek z bioplastu, ze kterých je možné vytvořit neuvěřitelné množství tvarů a dokonce i her nejen pro děti. Díky svému designu můžete kostky spojovat do všech směrů, a to i včetně využitelného víčka. Je tedy možné pokládat kostky i vertikálně na sebe. Z EKOPA obalů postavíte skutečně cokoliv např. zvířata (želvu, psa, kočku, slona), nábytek, stroje (stíhačky, tank, lodě) a klidně i celý hrad. Uvidíte, že vaše děti si EKOPA kostky zamilují! Čím více obalů nasbíráte, tím více možných tvarů či her můžete vytvořit.

Z důvodu své velikosti, duté a pevné konstrukci je možné využít EKOPA kostky i jako obal pro celou řadu produktů každodenního použití, např. čaje, koření, sladkosti, atd. Kostky EKOPA je nemožné vlastní silou deformovat, a tedy jejich znovupoužitelnost na venkovní hrátky nebo jako dóza do kuchyně nebo garáže je téměř neomezená.