Akce

Dárkový balíček T-E-O + Bylinkový dárkový speciál ZDARMA

792.00  599.00 

3 x kostka Ekopa s produkty T-E-O: 180 ml antibakteriální tekuté mýdlo, 180 ml Gel do myčky, 180 ml unikátní čisticí koncentrát

3x bylinkový balíček sypaných čajů.

Štíhlá linie, 30 g: 

Bylinná směs podporující redukci váhy. Pro přípravu čaje stačí luhovat 3-5 min.

Směs obsahuje: Ostružina list, kopřiva nať, bez černý květ, čekanka nať, chaluha bublinatá, řebříček nať.

Čekanka nať, 30 g

Čekanka podporuje správnou činnost srdce a trávení, zlepšuje funkci žlučníku a jater, udržuje zdravé močové cesty, je vhodná při redukční dietě, působí protizánětlivě a podporuje vylučování škodlivin z těla. Pro přípravu čaje se luhuje 3-5 min. Čekankový čaj se užívá při močových kamenech a zánětech.

Balení obsahuje řezanou nať čekanky nasbíranou a sušenou v České republice. Složení: Nať čekanky – řezaná. (Cichorii herba con.)

Podběl lékařský, 30 g

Podběl lékařský se využívá při onemocněních dýchacích cest, na podporu trávení i na eliminaci otoků. Má dezinfekční a protizánětlivé účinky, používá se při zánětech horních cest dýchacích k lepšímu odkašlávání a k potlačení zánětů. Užívá se v nálevu samotný nebo v čajové směsi.

Na jeho přípravu potřebujeme 2 čajové lžičky listů podbělu. Ty se zalijí vroucí vodou a nechají se louhovat 3-10min. Po přecezení se čaj podává. Ideálním sladidlem je med. Složení: List podbělu – řezaný. (Farfarae folium con.)

Není skladem